KONST / Litografier / Färglitografi 9884242
nr 988 4242
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), 13/350, signerad, motivet: 27x39
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:36:42
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
19 okt
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg